لوگو دکتر زخم
Search
Close this search box.

سوالات متداول

درمان جای زخم ( اسکار)

 آیا جای زخم های ناشی از جراحی مانند لیپوساکشن، از بین می رود و راه درمانی دارد؟

هرچه زودتر اقدام به رفع این اسکارها کنید نتیجه ی مطلوب تری کسب می کنید. اسکارهای قدیمی تر کمی دیرتر رفع می شوند. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر می توانید، با کلینیک درمانی دکتر زخم تماس بگیرید و با تعیین وقت قبلی ، به منظور درمان جای زخم ناشی از جراحی خود، مراجعه کنید. با معاینه ی پزشک ، جای زخم بررسی می شود و بهترین تکنیک درمانی برای آن لحاظ می شود.

بهترین روش برای درمان اسکار چیست؟

همانطور که در مقاله ی درمان اسکار بیان شد، انواع مختلفی از اسکارها وجود دارند که راه های درمانی متفاوت و متمایزی دارند. به همین منظور طبق نظر متخصصین مجرب کلینیک درمانی دکتر زخم ، نیاز است تا فرد معاینه شود و نوع اسکار آن تشخیص داده شود تا بتوان اسکار را با بهترین روش ممکن ، درمان کرد. درمان موفق و مؤثر از معاینه ی حضوری و بررسی اسکار منشاء می گیرد.

درمان زخم های دیابتی

مادرم دچار بیماری دیابت می باشد، هنگامی که دست ویا پای او زخم می شود، زخم هایش حالت عفونی پیدا می کنند، علت این موضوع چیه ؟ راه درمانی دارد؟
بله این مشکل قابل حل و درمان می باشد. معمولا این نوع از زخم ها با معاینات پزشکی بهتر بررسی و راه درمان آن ها تشخیص داده می شود. به همین منظور بهتر است به مرکز درمانی مراجعه کنید تا متخصصین بررسی های لازم را انجام دهند و راه درمانی مناسب را ارائه دهند.
زمانی که برش یا خراشیدگی در جایی از بدنم اتفاق می افتد ، مدت زمان زیادی طول می کشد تا خونریزی قطع شود. علت این اتفاق چیست؟

این امر به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی همچون مصرف دخانیات ، عدم وجود پاره ای از ویتامین ها و مواد غذایی ، بیماری دیابت و مشکلات کلیوی سبب بد زخمی و یا دیر جوش خوردن زخم می شوند. نیاز است فردی با این مشخصات به مرکز درمانی دکتر زخم مراجعه کند تا با انجام آزمایش هایی علت این امر بررسی شود و راه درمانی آن مشخص گردد و در جهت آن اقدامات لازم انجام شود.

درمان ترک های پوستی

آیا برای ترک های پوستی راه درمانی وجود دارد؟

بله با پیشرفت فناوری و تکنیک های پزشکی امروزی ، راه های درمانی گسترش پیدا کرده اند و برای ترک های پوستی که به دلایل متفاوتی ایجاد می شوند مانند ترک های چاقی و افزایش وزن و همچنین ترک های دوران بارداری، راه درمان وجود دارد. کلینیک دکتر زخم با استفاده از بروزترین تجهیزات پزشکی به صورت کاملا تخصصی به رفع ترک های پوستی می پردازد و آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.