لوگو دکتر زخم
بهترین کلینیک درمان زخم

بهترین کلینیک درمان زخم در تهران

زخم ها از انواع مختلفی چون زخم دیابتی، زخم عفونی، زخم سوختگی و …. برخوردار می باشد که لازم است برای درمان ابتدا زخم به طور کامل بررسی شود تا از این طریق بتوان بهترین روش درمانی را انتخاب کرد. شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که بهترین کلینیک درمان زخم در تهران کجاست؟ اگر می خواهید با این مرکز بیشتر آشنا شوید تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

بهترین کلینیک درمان زخم

نگاهی سریع به بهترین کلینیک درمان زخم

موارد توضیحات
نام کلینیککلینیک دکتر زخم
خدمات – درمان زخم بستر
– درمان زخم پای دیابتی
– درمان زخم عفونی
– درمان زخم عروقی
– درمان زخم های سوختگی
– درمان زخم محل جراحی
– درمان زخم سرطانی و بدخیم
ویژگی ها– موقعیت جغرافیایی مناسب
– داشتن تجربه کافی متخصصین
– بهره گیری از جدید ترین دستگاه ها
– برخورد مناسب با مراجعه کننده ها
– دارای سابقه کاری درخشان
آدرستهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید دادمان
(پونک باختری) بلوار درختی شمالی، پلاک ۱۰۰، کلینیک دیابت تابان،
طبقه دوم، کلینیک زخم و سلامت پا
شماره تماس093952480240212321
روز و ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه ۹ الی ۱۴

بهترین زمان برای مراجعه به کلینیک درمان زخم

توجه داشته باشید در صورتی که هر کدام از علائم زیر را دارید بهتر است تا در صورت مشاهده هر چه سریع تر به بهترین کلینیک درمان زخم در تهران جهت درمان مراجعه کنید. این علائم به شرح زیر می باشد:

 • در صورتی که سی روز از زخم شما گذشته است و هنوز زخم التیام نیافته است (زخم ها در افراد مبتلا به دیابت به نسبت کندتر التیام می یابند)
 • زخم های جراحی که آلوده شده اند.
 • بوی نامطبوع
 • تغییر رنگ زخم
 • مشاهده قرمزی و یا تورم در زخم

لیست پزشکان کلینیک دکتر زخم

پزشکان مرکز کلینیک دکتر زخم

ویژگی های بهترین کلینیک درمان زخم در تهران

مسلما تمام افراد تمایل دارند برای درمان به بهترین پزشک و البته بهترین کلینیک مراجعه کنند، اما یک مرکز خوب باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟ از مهم ترین ویژگی هایی که در زمان انتخاب باید در نظر بگیرید به شرح زیر می باشد:

 • تخصص کافی تیم موجود در کلینیک چرا که تجربه بالای یک درمانگر زخم می تواند در کوتاه کردن روند درمان زخم بسیار موثر باشد. کلینیک دکتر زخم با کمک پزشکان با تجربه سعی دارد بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند.
 • موقعیت جغرافیایی، بعضی از افراد در زمان انتخاب پزشک به مسافت و فاصله کلینیک با منزل خود توجه می کنند، در حالی که این اشتباه است، چرا که درمان زخم  خود را، به افراد غیر متخصص تنها به دلیل مسافت کم  بسپارید عواقب بسیار خطرناکی  شامل شما می شود.
 • بهره گیری از دستگاههای مدرن همگام با تکنولوژی روز و استفاده از آخرین متدهای درمان زخم و اسکار

مهم ترین خدمات کلینیک دکتر زخم بهترین مرکز تخصصی درمان زخم

درمان زخم ها و رفع عوارض ناشی از آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است، از مهم ترین آن ها که توسط کلینیک دکتر زخم درمان می شود به شرح زیر می باشد:

درمان زخم بستر

زخم بستر یا همان زخم فشاری، زخم بازی است که در اثر وارد شدن فشار برای مدت زمان طولانی به نقاط آسیب دیده و جراحات، و در مناطق استخوانی ایجاد می شود. مفصل ران و لگن، پشت و زانوها از جمله این قسمت ها هستند.

زخم بستر در زمره ی جراحت های باز قرار می گیرد. این زخم در اثر اعمال فشار به مدت طولانی به نقطه ای از بدن، ایجاد می شود. شیوع این زخم ها در مناطقی از بدن که استخوانی می باشد بیشتر است، از مهم ترین نقاط ایجاد می توان به مفصل لگن و ران، زانوها و… اشاره کرد.

درمان زخم بستر

توصیه می شود، برای درمان زخم بستر به مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید، تا در همان مراحل ابتدایی اقدامات لازم جهت درمان این زخم را انجام داده شود که از ایجاد عوارض نامطلوب و شدیدتر آن جلوگیری شود.

درمان زخم پای دیابتی

بیماری دیابت از بیماری های شایع می باشد که افراد زیادی درگیر آن هستند، این بیماری سبب افزایش میزان قند خون می شود. اگر این بیماری مهار و کنترل نشود عوارض نامطلوبی را در پی دارد. یکی از عوارض مشهود این بیماری زخم پای دیابتی می باشد که در این حالت، امکان آسیب دیدن اعصاب پا وجود دارد، به همین منظور نیاز است تا افراد دیابتی تمامی موارد مراقبتی و نکات بهداشتی را رعایت کنند تا دچار عارضه ای نشوند.

زخم های دیابتی طبق عوامل و دلایل متفاوتی ظاهر می شوند، اما با ظاهر شدن زخم دیابتی نیاز است تا به موقع و از راه های مناسب زخم ایجاد شده درمان شود. درمان زخم پای دیابتی، به منظور تقویت روند بهبودی و جلوگیری از ایجاد عفونت های بافتی صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که افراد دیابتی تمامی زخم های بافتی خود اعم از سطحی و عمقی را جدی تلقی کنند و در درمان به موقع آن ها کوشا باشند.

زخم پای دیابتی

درمان زخم سوختگی

سوختگی جزء جراحت های شایع خانگی می باشد. معمولا کودکان بیشتر در معرض این جراحت قرار می گیرند. سوختگی ها درجات مختلفی دارند که بر اساس این درجات، از راه های درمانی متفاوتی استفاده می شود.

در اصطلاح سوختگی، بیشتر به معنای آسیب های شدید و عمیق پوستی می باشد که به دنبال آن سلول های پوستی می میرند، از این جهت درمان زخم سوختگی اهمیت ویژه ای دارد.

درمان زخم سوختگی
کانال آپارات دکتر زخم

درمان زخم جراحی

زخمی که در اثر برش بافت پوستی در طی جراحی توسط تیغ و یا چاقوی جراحی ایجاد می شود، زخم جراحی نام دارد. این زخم ها در اندازه و سایزهای متفاوتی ایجاد می شوند و بسته به نوع زخم ها، از تکنیک های متفاوتی برای درمان آن استفاده می شود.

درمان زخم جراحی

زخم سرطانی و بدخیم

این نوع زخم ها را تومور بدخیم یا زخم های قارچی نیز می شناسند که به طور معمول در نواحی سر و گردن، سینه، کشاله ران و مقعد ایجاد می شوند.

از لحاظ ظاهری این نوع زخم ها به صورت برآمدگی های کوچک و بدون درد هستند که ره چقدر سرطان پیشرفت داشته باشد به طبع زخم هم بزرگ تر می شود و منجر به بروز مشکلات بسیار زیادی اعم از گرفتگی رگ های لفاوی و خونی می شود.

زخم سراطانی و بدخیم

باید اشاره کنیم که این نوع زخم از علائم مختلفی چون بوی نامطبوع، ترشحات، خونریزی، درد و خارش برخوردار می باشد.

ویدیو های زیر رضایت مندی مراجعه های عزیز از درمان زخم توسط کلینیک دکتر زخم می باشد.

زخم عفونی

زمانی که برروی پوست خود زخمی داشته باشید که با مرور زمان درمان نشده باشد با گذشت زمان زخم عفونی می شود که بروز آن روند درمانی را نیز دچار اختلال می کند.

توجه داشته باشید که عوامل مختلفی منجر به ایجاد زخم عفونی می شود که از مهم ترین آن ها می توان به انجام شیمی درمانی، ضعیف در سیستم ایمنی، سن بالا، عدم رعایت بهداشت کافی، اضافه وزن، مشکلاتی در گردن خون و …. اشاره کرد.

زخم عفونی

با توجه به تمامی توضیحات گفته شده به منظور درمان این نوع زخم ها باید به یک کلینیک زخم خوب و مجرب مراجعه کرد تا بعد از بررسی زخم بهترین و مناسب ترین روش درمانی برای بیمار انتخاب شود.

چه زمانی برای درمان زخم باید به مرکز درمانی مراجعه کرد؟

همانطور که خواندید زخم ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها نیازمند استفاده از یک روش درمانی خاص هستند با توجه به این موضوع اگر زخمی داشتید که هر یک از علائم زیر را داشت لازم است تا هر چه سریع تر اقدامات درمانی مناسب را در بهترین مرکز انجام دهید. مهم ترین علائم به شرح زیر می باشد:

 • داشتن حالت تهوع و استفراغ
 • داشتن تب و لرز
 • قرمزی و تورم اطراف زخم
 • استشمام بودی بد از محل زخم شده
 • تغییر رنگ زخم
 • داشتن درد در محل زخم
فرم مشاوره کلینیک دکتر زخم
نام
شماره تماس
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
هنگام ارسال فرم خطایی رخ داده است. لطفاً همه فیلدهای فرم را دوباره تأیید کنید.

راهنمای انتخاب بهترین کلینیک زخم

با توجه به تمامی موارد گفته شده ممکن است به دنبال بهترین کلینیک برای درمان زخم خود باشید ولی این مرکز را چگونه انتخاب کنیم که به درمان مشکل ایجاد شده کمک کند؟

در جواب این سوال باید گفت که روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این روزها خیلی از افراد از طریق سرچ در موتور های جستجو بهترین مرکز را انتخاب می کنند، به عنوان مثال شما که دنبال بهترین کلنیک درمان زخم در تهران هستید می توانید این کلمه را در گوگل جستجو کنید تا لیستی از بهترین مراکز برای شما آورده شود.
 • یکی از راه های انتخاب مراجعه حضوری به مرکز و پرس و جو از افرادی که قبلا در این مرکز درمان را روند درمان را پیش گرفته اند می باشد.
 • مراجعه به صفحات مجازی مثل اینستاگرام نیز از دیگر روش های انتخاب می باشد که با خواندن نظرات افراد مختلف می توان از فعالیت مرکز مطلع شد.
مشاوره از دکتر زخم

چه انتظاری از بهترین کلینیک درمان زخم باید داشت؟

از جمله انتظاراتی که در زمان مراجعه به بهترین کلنیک درمان زخم باید داشته به شرح زیر می باشد:

 • در ابتدا زخم ایجاد شده توسط کادر درمان لازم است تا به طور کامل بررسی شود.
 • بعد از بررسی زخم میزان جریان خون در ناحیه ایجاد زخم نیز بررسی می شود.
 • در مرحله سوم در خصوص علت ایجاد زخم و اینکه چرا زخم ایجاد شده تا به الان درمان نشده است توسط پزشکان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • در انتها بعد از انجام تمامی کارهای انجام شده بسته به شرایط فرد برنامه درمانی خاصی نیز انتخاب می شود تا بهترین نتیجه را بتوان دریافت کرد.

سوالات متداول

خلاصه مطلب

ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با بهترین کلینیک درمان زخم در تهران آشنا کنیم همانطور که خواندید به منظور انتخاب این کلینیک روش های مختلفی وجود دارد همچنین لازم است تا در زمان انتخاب حتما به مهم ترین ویژگی های مرکز توجه داشته باشید. از جمله متخصین حوزه درمانی کلینیک زخم می توان به جراحان پلاستیک و ترمیمی، جراحان عمومی و … اشاره کرد. همچنین ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که تیم درمانی دکتر زخم، با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های درمانی و دانش نوین پزشکی آماده ی ارائه خدمات درمانی با بالاترین کیفیت و نتایج موفق به شما عزیزان می باشد.

6 پاسخ
  1. بله – در صورت عدم درمان به موقع زخم عفونی شده و حتی اگه خیلی عمیق باشه می تونه استخوان و مفصل را هم عفونی کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط